Inherit Link (2.0.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Yes
es: Sí

en: Label
es: Etiqueta

en: Default
es: Por defecto

en: Teaser
es: Resumen

en: Media
es: Multimedia

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: About
es: Acerca de

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
