Inherit Link (2.0.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja
