Inherit Link (2.0.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Teaser
he: תקציר

en: Media
he: מדיה

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות
