Inherit Link (2.0.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Label
my: အညွန်း

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: About
my: အကြောင်း
