Inherit Link (2.0.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: Teaser
uk: Анонс

en: Media
uk: Медіа

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: About
uk: Про модуль

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.

en: Inherit link
uk: Успадкувати посилання
