Inherit Link (2.0.1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: Teaser
ar: موجز

en: ID
ar: المعرف ID

en: Media
ar: ميديا

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول
