Inherit Link (2.0.1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Teaser
eu: Laburpena

en: ID
eu: IDa

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz
