Inherit Link (2.0.1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Teaser
gl: Resumo

en: Media
gl: Medios

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información
