Inherit Link (2.0.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: About
gu: વિશે
