Inherit Link (2.0.1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Default
id: Bawaan

en: Teaser
id: Ringkasan

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Machine name
id: Nama mesin

en: About
id: Tentang
