Inherit Link (2.0.1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Default
nl: Standaard

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.

en: Hide element
nl: Element verbergen
