Inherit Link (2.0.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Teaser
pl: Skrót

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie
