Inherit Link (8.x-1.0-rc1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: ID
am: አይዲ
