Inherit Link (8.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Teaser
hu: Bevezető

en: ID
hu: Azonosító

en: Media
hu: Média

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás
