Inherit Link (8.x-1.0-rc1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
