Inherit Link (8.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani
