Inherit Link (8.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre
