Inherit Link (8.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Teaser
sv: Ingress

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om
