Inherit Link (8.x-1.0-rc1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: About
te: గురించి
