Inherit Link (8.x-1.0-rc3) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu
