Inherit Link (8.x-1.0-rc3) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Teaser
da: Smagsprøve

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om
