Inherit Link (8.x-1.0-rc3) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Yes
it: Sì

en: Label
it: Etichetta

en: Default
it: Predefinito

en: Teaser
it: Anteprima

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: About
it: Informazioni

en: My Awesome Module
it: Il mio fantastico modulo
