Inherit Link (8.x-1.0-rc3) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты
