Inherit Link (8.x-1.0-rc3) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: ID
ne: परिचय

en: Media
ne: मिडिया

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा
