Inherit Link (8.x-1.0-rc3) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: Teaser
oc: Acròcha

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Media
oc: Mèdia

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus
