Inherit Link (8.x-1.0-rc3) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Default
ps: تلواله

en: ID
ps: پېژند

en: Media
ps: رسنۍ

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: About
ps: په اړه
