Inherit Link (8.x-1.0-rc3) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: Teaser
tr: Özet

en: Media
tr: Medya

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında
