Inherit Link (8.x-1.0-rc4) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Label
bs: Oznaka

en: Teaser
bs: Sažetak
