Inherit Link (8.x-1.0-rc4) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд
