Inherit Link (8.x-1.0-rc4) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Media
th: สื่อ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ
