Inherit Link (8.x-1.0-rc4) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Label
vi: Nhãn

en: Default
vi: Mặc định

en: Teaser
vi: Bản tóm lược

en: ID
vi: Mã

en: Media
vi: Phương tiện

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu
