Inherit Link (8.x-1.0-rc5) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Default
az: Susmaya görə

en: Teaser
az: Tizer

en: ID
az: İD

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında
