Inherit Link (8.x-1.0-rc5) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Media
el: Μέσα

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί
