Inherit Link (8.x-1.0-rc5) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: ID
eo: Identigilo
