Inherit Link (8.x-1.0-rc5) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Media
et: Meedia

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist
