Inherit Link (8.x-1.0-rc5) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Label
fr: Libellé

en: Default
fr: Par défaut

en: Teaser
fr: Accroche

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Media
fr: Média

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Machine name
fr: Nom système

en: About
fr: À propos

en: content @type: deleted @label.
fr: Contenu @type : @label supprimé.
