Inherit Link (8.x-1.0-rc5) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: About
ku: دەربارە
