Inherit Link (8.x-1.0-rc5) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Default
mn: Анхны утга

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
