Inherit Link (8.x-1.0-rc5) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Teaser
ru: Анонс

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация
