Inherit Link (8.x-1.0-rc5) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Media
sk: Médiá

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.

en: Hide element
sk: Skryť element
