Inherit Link (8.x-1.0-rc5) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
