Inherit Link (8.x-1.0-rc5) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: About
sq: Informacione
