Inherit Link (8.x-1.0-rc5) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Media
ug: مېدىيا

en: About
ug: ھەققىدە
