Inherit Link (8.x-1.0-rc6) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: About
is: Um
