Inherit Link (8.x-1.0-rc6) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Label
ka: სათაური

en: Media
ka: მედია
