Inherit Link (8.x-1.0-rc6) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت
