Inherit Link (8.x-1.0-rc6) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी
