Inline documentation (2.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Author
he: מחבר/ת

en: unpublished
he: לא מפורסם

en: Error
he: שגיאה

en: Visibility
he: מתי השדה מוצג

en: Go back
he: חזרה
