Inline Entity Form (8.x-1.0-alpha1) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Save
ky: Сактоо

en: !name field is required.
ky: !name мамычасынын толтурулушу шарт.
