Inline Entity Form (8.x-1.0-alpha2) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Fields
se: Giettit

en: !name field is required.
se: !name ferte čállit
